Rezanie

Rezanie otvorov do panelu                                                             


Tieto práce vykonávame ručnými el. pílami značky HILTI  a BOSH. Pri tomto rezaní stačí napätie 230 V s istením 16 A a netreba stálu tlakovú vodu. Pri rezaní je píla napojená na vysávač, ktorý pohltí 80 % prachu vzniknutého pri rezaní. Celý otvor sa rozreže na menšie kusy, aby sa nám dalo manipulovať pri výnose a odvoze odpadu z bytu. Je potrebné mať prístup u rezaného otvoru  z obidvoch strán. Pri nosnej priečke si treba vybaviť patričné povolenia a statický posudok.
Rezanie železobetónu        
                                                  

Tieto práce vykonávame el. stenovými pílami HUSQVARNA a hydraulickou pílou HYDROSTRES . Pri týchto strojoch je potrebné napätie 400 V s istením minimálne 32 A a pri hydraulickej píle 63 A. Pri tomto rezaní je nutná stála tlaková voda. Stroj sa musí pripevniť na vodiacu koľajnicu, ktorá je prikotvená na rezaný materiál. Tenšie hrúbky  stien do 20 cm sa môžu rezať aj s ručnými el. pílami a benzín. rozbrusom  HUSQVARNA. 

Rezanie tehlového muriva                                                               


Tieto  práce  vykonávame rezaním  ručnými pílami HILTI, BOSH s odsávaním , ktorý je napojený  na vysávač a pohltí 70 % vzniknutého prachu  a benzínovými pílami Husquarna. Pri  rezaní stien hrubších ako 15 cm sa musí rezať z obidvoch strán.Rezanie diamantovým lanom